Przejdź do treści

Grafik i cennik zajęć
dla dzieci i dorosłych

ZAPRASZAMY – MOŻESZ DOŁĄCZYĆ W KAŻDEJ CHWILI!

Zapisz się na treningi w dogodnym dla Ciebie momencie! Stworzyliśmy podział na grupy, dostosowując zajęcia sportowe do wieku oraz poziomu zaawansowania – osobne dla dzieci i osób dorosłych, dzięki czemu zarówno Ty, jak i Twoje dziecko będziecie mogli uczyć się samoobrony w sprzyjających warunkach. Nie musisz się obawiać braku doświadczenia w sztukach walki, chętnie Ci wszystko pokażemy! Dla dzieci jest to możliwość spędzenia czasu w ciekawy, efektowny sposób, a dla Ciebie pewność, że poradzisz sobie w każdej sytuacji. Wierzymy w skuteczność naszych treningów, szczególnie jeśli odbywają się regularnie, dlatego przygotowaliśmy różne opcje uczestnictwa w zajęciach. Dzięki temu, niezależnie od sytuacji, będziesz mieć możliwość dopasowania treningów do swojego planu.

Przejrzyj harmonogram regularnie prowadzonych treningów United Krav Maga i już dziś wzbogać swój grafik o nowe zajęcia dodatkowe. Zbuduj z nami pewność siebie i zyskaj cenne umiejętności samoobrony. Zapraszamy!

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA DZIECI – ŁÓDŹ

Jeśli szukasz zajęć sportowych dla dzieci w Łodzi, postaw na treningi Krav Magi! Będą one dużą dawką nie tylko aktywności fizycznej, ale przede wszystkim zabawy oraz nauki samoobrony. Dzieci dzięki regularnym treningom będą utrzymywać zalecaną dawkę ruchu, co jest szczególnie istotne w rozwoju młodych organizmów, a do tego będą korzystać z możliwości nauki rozpoznawania oraz reagowania w sytuacjach im zagrażających. Twoja pociecha wraz z nabywaniem kolejnych umiejętności będzie miała okazję zbudowania większej pewności siebie oraz szlifowania wytrwałości w osiąganiu celów. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze – chcemy aby każde dziecko obecne na treningu czuło się swobodnie, lecz mimo wszystko, jak przy każdej sztuce walki, naszym celem jest utrzymanie dyscypliny i zwrócenie uwagi na to, jak istotny jest szacunek do innych. Treningi Krav Magi dla dzieci w naszej szkole, to doskonały pomysł, szczególnie, jeśli mieszkacie w Łodzi!

PLAN ZAJĘĆ w sezonie 2023/2024 (kliknij na wybranej grupie aby się zapisać)

HONORUJEMY

OPŁATY

DOROŚLI

 • 40 PLN – wejście jednorazowe
 • 150 PLN – opłata za 1 miesiąc (2 wejścia w tygodniu)
 • 120 PLN – opłata za 1 miesiąc (1 wejście w tygodniu)
  Konto do wpłat: 50 1050 1461 1000 0090 9225 5711

GRUPA DZIECIĘCA WYSOKA 37

 • 30 PLN – wejście jednorazowe
 • 100 PLN – opłata za 1 miesiąc
  Konto do wpłat: 50 1050 1461 1000 0090 9225 5711

GRUPA DZIECIĘCA TYMIENIECKIEGO 3

 • 15 PLN / trening (zajęcia dotowane do 31.12.2021)
  Opłaty bezpośrednio w Fabryce Sztuki!
zajęcia sportowe dla dzieci łódź

SUPER ATMOSFERA i WYJĄTKOWI LUDZIE!

United Krav Maga to nie tylko profesjonalizm i nauka na najwyższym poziomie. To również LUDZIE – wartościowi, wyjątkowi i chętnie dzielący się wiedzą. Jeśli mieszkasz w Łodzi i chcesz zacząć przygodę z tą sztuką walki, zapraszamy nie tylko Ciebie, ale całą rodzinę, łącznie z najmłodszymi – zajęcia dodatkowe dla dzieci z pewnością przypadną do gustu Twojej pociesze!
ZAPRASZAMY!

TRENINGOWY NIEZBĘDNIK

Na pierwsze zajęcia:

 • długie spodnie dresowe/sportowe,
 • koszulka z krótkim rękawem,
 • obuwie do ćwiczeń na sali,

… z czasem będą potrzebne także:

 • kurtka (wytrzymała – typu wojskowego lub jeansowa),
 • rękawice,
 • ochraniacze na zęby, strefę kroku i piszczele.
Jeśli masz pytania zawsze chętnie odpowiemy: KONTAKT
Hosting zapewnia KYLOS